Zamówiony podkład możesz od razu pobrać po opłaceniu zamówienia! Domyślnym plikiem do pobrania jest plik w formacie mp3.

 

Gdy dokonasz płatności i Twoje zamówienie otrzyma status "Płatność przyjęta" lub "Płatność zaakceptowana", otrzymasz maila z linkiem do pobrania podkładu. Mail zostanie wysłany automatycznie na adres e-mail podany przez Ciebie podczas rejestracji.

Oprócz tego na stronie "Moje konto", w zakładce "Historia zamówień i szczegóły", gdy kliknij w odnośnik "Szczegóły" swojego zamówienia, będziesz widział link do pobrania zamówionego i opłaconego podkładu.

pobieranie pliku

Uwaga! Domyślnie strona daje Ci możliwość pobrania pliku 5 razy, dlatego nie klikaj w ten odnośnik bez potrzeby wiele razy.

Jeśli chcesz abyśmy wysłali do Ciebie również plik w formacie wav, prosimy podczas składania zamówienia umieścić taką prośbę w formularzu "Wiadomość do zamówienia", który jest dostępny w "Koszyku".

Plik wav będzie wówczas wysłany na adres e-mail, który klient podał podczas rejestracji (login).
Ze względu na duży rozmiar plików wav, przed wysłaniem będą one kompresowane (pakowane) do pliku RAR i wysyłane każdy w osobnym mailu. Do rozpakowania takich plików można użyć darmowego programu WinRar lub innego, który obsługuje taki format kompresji.