Zamówienia indywidualne

 

  • Nagrywamy również podkłady muzyczne na zamówienia indywidualne.

 

Jeśli poszukujesz jakiegoś podkładu, możemy zrealizować go dla Ciebie na zamówienie indywidualne. Ceny takich podkładów zaczynają się od 600 zł, w zależności od złożoności aranżacji i wykorzystanych w niej instrumentów. Podkłady wykonane na zamówienia indywidualne nie są później umieszczane w sklepie.

 

  • Nasza firma zajmuje się również komponowaniem muzyki oraz aranżowaniem piosenek.

 

Jeśli jesteś autorem piosenki, wykonamy dla Ciebie aranżację w dowolnym stylu. Tworząc takie aranżacje NIE korzystamy z keyboardów! Nagrywamy poszczególne partie instrumentalne indywidualnie, co sprawia, że piosenka brzmi niepowtarzalnie i naturalnie (w przeciwieństwie do tworzonych na keyboardach, których partie instrumentalne generowane są przez automat i brzmią sztucznie).

Ceny tworzonych przez nas aranży "na specjalne zamówienia" uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji. Zaczynają się od 1000 zł.

 

Tworzymy również własne kompozycje. Jeśli śpiewasz i piszesz teksty, a nie masz do nich skomponowanej muzyki - skontaktuj się z nami.
Ceny naszych kompozycji również uzależnione są od stylu oraz złożoności aranżacji i zaczynają się od 1200 zł.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+48) 664 16 96 88.

W cenę wliczony jest MASTERING materiału dźwiękowego! Podane ceny są cenami brutto.

 

Ze względu na czasochłonność przygotowania takich aranżacji rezerwujemy sobie czas realizacji każdego nagrania do 7 dni.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny bądź listowny - nasz adres e-mail: sklep@spiewajcie.pl .
Nie odpowiadamy na SMS-y!